+48 508 071 079         77-400 Złotów, Dzierzążenko, ul. Wiatrakowa 84

drzwi tarasowe z moskitierą

Dopasowane do drzwi i okien moskitiery

Moskitiery Pliseo Rolety Złotów to skuteczny, a zarazem prosty sposób na zabezpieczenie wnętrz przed wszelkimi uciążliwymi insektami. Osłony znajdują zastosowanie w różnego typu otworach drzwiowych mieszkań oraz domów. Niezbędne okazują się również w domkach letniskowych. Wszystkich zainteresowanych kupnem oraz montażem moskitier zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego w siedzibie w Dzierzążenku obok Złotowa. Zachęcamy do odwiedzin osoby z takich miast jak Piła, Szczecinek, Chojnice i z innych okolicznych miejscowości.

Nasze realizacje cieszą się sporym zainteresowaniem, dlatego jeśli są Państwo pewni co do zastosowania w swoich oknach moskitier, nie radzimy zwlekać. Chętnie podejmiemy się realizacji w Waszej przestrzeni, najpierw dokonując pomiarów, a następnie montażu moskitier w mieszkaniu/domu. Nie ma dla nas znaczenia lokalizacja – czy Państwa nieruchomość znajduje się w Chojnicach, Pile, czy może to Szczecinek jest miejscem Waszego zamieszkania. Dojeżdżamy do każdego miasta!

Szybki, bezinwazyjny montaż moskitier w Pile, Szczecinku i Chojnicach

Moskitiery są niezbędne dla osób mieszkających w otoczeniu terenów zielonych, a także zbiorników wodnych. To tu najczęściej do domu wpadają muchy, ćmy, komary i inne owady, które uprzykrzają życie domowników. Podczas ciepłych letnich dni otwarte drzwi do środka mieszkania są czymś zupełnie normalnym, dlatego producenci moskitier oferują różne rozwiązania pozwalające na skuteczną ochronę przed wpadającymi do środka insektami. W naszej ofercie dostępne są moskitiery klasyczne, przesuwne, a także plisowane. Wybierzcie Państwo taką, jaką chcecie! Jeśli potrzebujecie minimalistycznego, wygodnego sposobu na ochronę przed insektami, postawcie na moskitiery. Przy ich wyborze pod uwagę weźcie miejsce montażu oraz rodzaj drzwi, w jakim będę zamontowane. Dla osób z Piły, Szczecinka, Chojnic oraz okolicznych miejscowości wykonujemy montaż moskitier bezpłatnie. Zapraszamy!


Moskitiera drzwiowa klasyczna

Jest to system drzwi otwieranych na zewnątrz, wykonanych z siatki moskitierowej, w całości z profilu aluminiowego. Siatka złożona jest z oczek o wymiarach 1 × 1 mm w kolorze grafitowym. Pozwala ona na prawie stuprocentowe zatrzymanie każdego owada. Moskitierę drzwiową cechuje przede wszystkim zastosowanie narożników wewnętrznych, samozamykacz sprężynowy, solidne zawiasy oraz elegancka klamka.

Moskitiera przesuwna

Ma zastosowanie w dużych, przeszklonych wnękach balkonów, tarasów oraz ogrodów zimowych. Skrzydło moskitiery przesuwa się pomiędzy górną a dolną szyną jezdną.

W dolnej części zastosowana jest rolka jezdna z mechanizmem umożliwiającym płynną regulację każdego skrzydła. Uniwersalne szyny jezdne pozwalają na montaż moskitiery na wszystkich typach okien oraz drzwi. Produkt gwarantuje także bezkolizyjną współpracę z roletami zewnętrznymi. Kształt profilu moskitiery eliminuje konieczność stosowania dodatkowych uchwytów.

Moskitiera plisowana

To rodzaj moskitiery drzwiowej w formie przesuwnej. Na szczególną uwagę zasługuje zastosowana tu sztywna, plisowana (składająca się harmonijkowo) siatka, podtrzymywana przez kilka rzędów naciągniętych linek. Takie rozwiązanie daje możliwość zastosowania systemu do bardzo dużych szerokości, jednocześnie gwarantując łatwą oraz płynną obsługę moskitiery. Ponadto moskitiera nie ogranicza funkcjonalności drzwi, a niska prowadnica dolna nie utrudnia przechodzenia. System moskitiery plisowanej występuje w dwóch kolorach: białym oraz brązowym, jednakże na Państwa życzenie można go wykonać w dowolnym kolorze RAL (malowanie proszkowe).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zamówienia oraz montażu. Wybierając nasze produkty, zyskują Państwo bezpłatną wizytę naszego przedstawiciela, który przybliży asortyment naszej firmy i dokona bezpłatnych pomiarów.

Przy zamówieniu rolet lub moskitier od Pliseo Rolety Złotów oferujemy montaż w miastach takich jak: Złotów, Piła, Wałcz, Szczecinek, Chojnice i innych.

× W czym mogę pomóc?