+48 508 071 079         77-400 Złotów, Dzierzążenko, ul. Wiatrakowa 84

żaluzje drewniane

Oferujemy stylowe oraz nietuzinkowe przysłony okienne pasujące do różnego typu wnętrz. Żaluzje drewniane produkowane przez Pliseo Rolety Złotów wyróżniają się bogatym wyborem kolorów, a także eleganckim wykończeniem. Dzięki tym atutom po nasze żaluzje sięgają nawet najbardziej wymagający klienci. Jeśli szukają Państwo wyjątkowo trwałych, jak również wytrzymałych żaluzji, polecamy zapoznać się z modelami wykonanymi z lipy syberyjskiej. Nasze osłony okienne można obejrzeć w siedzibie firmy, która znajduje się w Dzierzążenku, blisko Złotowa. Zachęcamy do zakupu żaluzji drewnianych osoby z takich miejscowości jak Chojnice, Wałcz, Szczecinek czy Piła.

Chojnice, Piła czy Szczecinek – gdzie dziś mamy zamontować nasze drewniane żaluzje?

Żaluzje drewniane pozwalają na precyzyjną regulację kierunku, a także ilości światła, które wpada do pomieszczenia. Bogata kolorystyka naszych produktów sprawia, że pasują one do każdego wnętrza domu czy mieszkania. Za pomocą żaluzji drewnianych można zasłaniać duże powierzchnie, takie jak wnęki okienne czy przeszklone ściany. Produkty dostępne są w szerokości lameli 25 oraz 50 mm. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również modele ze specjalnie prasowanego bambusa, który cechuje się oryginalnym wyglądem oraz podwyższoną odpornością na wilgoć. Żaluzje bambusowe mają cieńszą strukturę, co sprawia, że składają się one w mniejszy pakiet niż inne żaluzje drewniane.

Wysoka jakość idąca w parze z designem – żaluzje Piła, Szczecinek itp.

Nie ma dla nas nic cenniejszego niż zadowolenie klientów. Możemy sprawić, że Państwa okna w kilka chwil zmienią się nie do poznania, wprowadzając jednocześnie przytulność do wnętrza. Jako że drewno to surowiec naturalny, wykonane z niego żaluzje świetnie wkomponują się we wnętrza, w których to właśnie natura odgrywa pierwsze skrzypce. Żaluzje drewniane docenili właściciele mieszkań i domów, których pomieszczenia są urządzone w stylu loftowym, modern farmhouse czy rustykalnym. Teraz czas na kolejne wnętrza! Jeżeli chcą mieć Państwo pewność, że w Waszych oknach znajdą się wysokiej jakości żaluzje, to zdajcie się na naszą pomoc. Piła, Wałcz, Chojnice, Szczecinek i inne miejscowości – tutaj zrealizowaliśmy masę zleceń dotyczących rolet drewnianych, dlatego nie radzimy zwlekać. Dołączcie do grona zadowolonych klientów, ciesząc się jednocześnie sprawdzonym systemem żaluzji. Stawiamy na profesjonalizm, terminowość oraz najwyższą jakość wykonania. Sprawimy, że Państwa okno w domu/mieszkaniu w Pile, Chojnicach czy Szczecinku zyska lepszy wygląd!

Jeżeli chcą posiadać Państwo solidną przesłonę okienną w swoim domu bądź biurze, skontaktujcie się z nami, by ustalić datę pomiaru lub konsultacji. Żaluzje drewniane montujemy dla klientów z miejscowości takich jak: Chojnice, Szczecinek, Wałcz, a także Piła.


Żaluzje drewniane 25 mm

Często montowane są na skrzydle okiennym we wnęce szybowej lub na ramie okna. W przypadku okien uchylnych roleta może posiadać linki umożliwiające łatwe prowadzenie wzdłuż linii okna. Żaluzje drewniane 25 mm są podnoszone i opuszczane za pomocą sznurka, natomiast kąt nachylenia lameli sterowany jest pokrętłem.

Żaluzje drewniane 50 mm

Zazwyczaj montowane są nad wnęką okienną lub do sufitu. Najczęściej występują z drabinką taśmową, która stanowi dodatkowy element dekoracyjny. Standardowo podnoszone są za pomocą sznurka, a kąt nachylenia lamel sterowany jest osobnymi sznurkami.

Jeżeli cenią sobie Państwo nietuzinkowe, stylowe rozwiązania w domu – zapraszamy do zapoznania się z naszymi żaluzjami drewnianymi. W razie pytań zachęcamy do kontaktu – nasi doradcy pomogą w znalezieniu rozwiązania odpowiedniego dla specyfikacji domu, mieszkania czy firmy. Proponujemy montaż w miejscowościach takich jak Złotów, Okonek, Więcbork, Piła, Wyrzysk, Wałcz, Jastrowie, Szczecinek oraz Chojnice.

× W czym mogę pomóc?