+48 508 071 079         77-400 Złotów, Dzierzążenko, ul. Wiatrakowa 84

żaluzje drewniane

Oferujemy stylowe oraz nietuzinkowe przysłony okienne pasujące do różnego typu wnętrz. Żaluzje drewniane produkowane przez Pliseo Złotów wyróżniają się bogatym wyborem kolorów, a także eleganckim wykończeniem. Dzięki tym atutom po nasze żaluzje sięgają nawet najbardziej wymagający klienci. Jeśli szukają Państwo wyjątkowo trwałych, jak i wytrzymałych żaluzji, polecamy zapoznać się z modelami wykonanymi z lipy syberyjskiej. Nasze osłony okienne można obejrzeć w siedzibie firmy, która znajduje się w Dzierzążenku, blisko Złotowa. Zachęcamy do zakupu żaluzji drewnianych mieszkańców takich miejscowości jak Wałcz, Szczecinek czy Piła.

Żaluzje drewniane pozwalają na precyzyjną regulację kierunku, a także ilości światła, które wpada do pomieszczenia. Bogata kolorystyka naszych produktów sprawia, że pasują one do każdego wnętrza domu czy mieszkania. Za pomocą żaluzji drewnianych można zasłaniać duże powierzchnie, takie jak wnęki okienne czy przeszklone ściany. Produkty dostępne są w szerokości lameli 25 oraz 50 mm. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również modele ze specjalnie prasowanego bambusa, który cechuje się oryginalnym wyglądem oraz podwyższoną odpornością na wilgoć. Żaluzje bambusowe mają cieńszą strukturę, co sprawia, że składają się one w mniejszy pakiet niż inne żaluzje drewniane.


Żaluzje drewniane 25 mm

Często montowane są na skrzydle okiennym we wnęce szybowej lub na ramie okna. W przypadku okien uchylnych roleta może posiadać linki umożliwiające łatwe prowadzenie wzdłuż linii okna. Żaluzje drewniane 25 mm są podnoszone i opuszczane za pomocą sznurka, natomiast kąt nachylenia lameli sterowany jest pokrętłem.

Żaluzje drewniane 50 mm

Zazwyczaj montowane są nad wnęką okienną lub do sufitu. Najczęściej występują z drabinką taśmową, która stanowi dodatkowy element dekoracyjny. Standardowo podnoszone są za pomocą sznurka, a kąt nachylenia lamel sterowany jest osobnymi sznurkami.

Jeżeli cenią sobie Państwo nietuzinkowe, stylowe rozwiązania w Waszym domu – zapraszamy do zapoznania się z naszymi żaluzjami drewnianymi. W razie pytań zachęcamy do kontaktu – nasi doradcy pomogą w znalezieniu rozwiązania odpowiedniego dla specyfikacji domu, mieszkania czy firmy. Proponujemy montaż w miejscowościach takich jak: Złotów, Okonek, Więcbork, Piła, Wyrzysk, Wałcz, Jastrowie, Szczecinek oraz Chojnice.