+48 508 071 079         77-400 Złotów, Dzierzążenko, ul. Wiatrakowa 84

Pliseo Złotów oferuje również bardzo estetyczne i funkcjonalne żaluzje pionowe. Te przysłony okienne świetnie sprawdzą się nie tylko w domu czy mieszkaniu, ale też w biurze, salo konferencyjnej, auli, hotelu. Żaluzje pionowe pozwalają na precyzyjną regulację kierunku i ilości wpadającego światła. Te możliwość zawdzięczamy obrotowym pionowym lamelom.

Jeśli chodzi o sterownie żaluzji, można nimi kierować wygodnie  łańcuszkiem, dopuszczalne jest też sterowanie elektryczne za pomocą silnika elektrycznego, który posiada funkcje obracania, zsuwania i rozsuwania lameli vertikala.

W naszej ofercie żaluzji pionowych dostępne są tkaniny o różnorodnych cechach (tkaniny z atestem niepalności, atestem higienicznym, całkowicie zaciemniające wnętrze, lamele PCV), oraz duży wybór kolorów.

Możemy Państwu zaproponować m.in. najpopularniejszy system na polskim rynku o szerokości lameli 127 mm oraz węższy o szerokości lameli 89 mm. Jesteśmy pewni, że żaluzje pionowe stanowią ciekawą alternatywę dla firan, zasłon czy żaluzji poziomowych. Dostępna w naszym sklepie ciekawa kolekcja materiałów jest gwarancją tego, że każdy z Klientów jest w stanie dopasować żaluzję do swoich potrzeb.