+48 508 071 079         77-400 Złotów, Dzierzążenko, ul. Wiatrakowa 84

rolety dzień i noc

Absolutny HIT!

Rolety dzień i noc to innowacyjny system łączący w sobie największe zalety rolety materiałowej oraz żaluzji. Jeśli szukacie Państwo niezawodnego oraz praktycznego produktu, z pewnością nasz innowacyjny system rolet dzień noc zwróci Waszą uwagę. Jego największym atutem jest możliwość regulacji nasłonecznienia w pomieszczeniu. Wiele osób obawia się, że montaż osłon okiennych wpłynie negatywnie na estetykę wnętrz, to błąd! Rolety dzień i noc wyróżniają się przede wszystkim uniwersalnym designem, który sprawdzi się w salonie, kuchni czy sypialni niezależnie od stylu, w jakim są urządzone. Darmowy pomiar oraz montaż rolet dzień i noc proponujemy mieszkańcom Chojnic, Piły oraz Szczecinka.

Rolety dzień i noc – zamontujemy je dla Państwa bezpłatnie w Pile, Wałczu czy Szczecinku

Rolety dzień noc od Pliseo Złotów są bardzo nowoczesnymi osłonami przeciwsłonecznymi, opartymi na układzie naprzemiennym tkaniny transparentnej oraz zaciemniającej. Stanowią świetną alternatywę dla zasłon, firan czy tradycyjnych rolet. Sprawdzą się zarówno we wnętrzach mieszkań urządzonych w stylu klasycznym, jak i tych bardziej designerskich. Proponowane rolety wewnętrzne pozwalają na błyskawiczną zmianę wyglądu wnętrza oraz panującego w nim klimatu. Zainteresowanych roletami dzień i noc mieszkańców takich miast jak Piła, Wałcz czy Chojnice zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

System rolet wewnętrznych dzień i noc dostępny jest w kilku opcjach

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z modelami rolet dzień/noc, które jesteśmy w stanie zamontować w Waszym domu lub mieszkaniu na terenie Piły, Chojnic, Złotowa oraz pozostałych miejscowości woj. pomorskiego i wielkopolskiego. Wspólnie zdecydujemy, które rolety dzień/noc będą najbardziej pasować do wnętrza Waszych czterech kątów!


Roleta dzień i noc mini

To bardzo ekonomiczne rozwiązanie zapewniające niesamowity efekt. Z sukcesem łączy w sobie funkcjonalność oraz prostotę. Roletę można zamontować w prosty sposób – przykręcić lub przykleić do profilu okiennego lub też nałożyć na skrzydło okienne za pomocą specjalnych uchwytów.

Roleta dzień i noc w kasecie Best 1

To system, który idealnie pasuje do okien aluminiowych, drewnianych oraz PVC. Wszystko dzięki nowoczesnemu wzornictwu, a w szczególności kolorystyce drewnopodobnej, która jest zbliżona do oklein stosowanych w oknach. Roleta występuje w formie przykręcanej kasety z płaskimi prowadnicami.

Roleta dzień i noc w kasecie Best 2

To system montowany bezinwazyjnie, który przykleja się bezpośrednio do skrzydła (do listew przyszybowych). Dzięki kasetce oraz prowadnicom prześwity eliminowane są do minimum, zapewniając stabilne prowadzenie tkaniny, która cały czas znajduje się przy szybie – nawet podczas uchylania okna.

Roleta dzień i noc w kasecie B9

To system montowania do ramy okna. Kaseta oraz prowadnice wykonane z PVC występują w rozbudowanej kolorystyce, także w tej imitującej drewno. Roletę wyróżnia estetyka na wysokim poziomie oraz niezawodny mechanizm samohamujący.

Roleta dzień i noc wolnowisząca

To system montowany na wnękę okienną. Montaż jest możliwy zarówno do ściany, jak i do sufitu. Pozwala to na szerokie zastosowanie w wielu niestandardowych oknach. System przystosowany jest do zasłaniania większych powierzchni.

Roleta dzień i noc w kasecie B 27

Roleta, jak we wcześniejszym przypadku, również montowana jest na wnękę okienną. Produkt posiada aluminiową kasetę w kolorze białym lub brązowym, w której mieści się zrolowany materiał. Montowana do ściany lub do sufitu za pomocą specjalnych uchwytów.

Jeżeli szukają Państwo stylowych oraz funkcjonalnych rolet, które będą stanowiły dopełnienie wnętrza, proponujemy nasze wyjątkowe rolety noc i dzień. Oferujemy bezpłatną wizytę z pomiarem oraz montaż na terenie miast takich jak Złotów, Piła, Więcbork, Chojnice, Wałcz, Wyrzysk, Szczecinek, Jastrowie oraz Okonek. Już dziś skontaktujcie się Państwo z nami i poznajcie naszą ofertę. Nasi doradcy pomogą znaleźć najlepsze rozwiązanie odpowiednie dla domu czy mieszkania.

× W czym mogę pomóc?