+48 508 071 079         77-400 Złotów, Dzierzążenko, ul. Wiatrakowa 84

sypialnia z roletami rzymskimi

Oferowane przez Pliseo Złotów rolety rzymskie to rodzaj zasłon okiennych, sterowanych łańcuszkiem. Tego typu rolety wewnętrzne pasują do różnego rodzaju aranżacji pomieszczeń. Rolety rzymskie będą niezrównaną oraz stylową dekoracją wnętrz nowoczesnych, jak również klasycznych. Dostępne są 4 rodzaje tych rolet.

Funkcjonalne i praktyczne rolety rzymskie. Szczecinek oraz okolice

Naszym celem jest stworzenie w każdej przestrzeni przytulnego klimatu oraz zwiększenie prywatności – rolety rzymskie sprawdzą się doskonale w tych dwóch aspektach. Możemy zamontować je w kuchni, salonie lub sypialni w każdym mieszkaniu bądź domu w Szczecinku, Złotowie czy innych miejscowościach. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze realizacje były nie tylko funkcjonalne, ale też estetyczne. Znamy się na roletach jak nikt inny. Można nam zaufać!

Rolety rzymskie – Szczecinek i inne miasta

Każdy z rodzajów rolet może być wykonany z mankietem górnym – jest to dodatkowy pas z dowolnej tkaniny, który dodatkowo zdobi rolety rzymskie, a w przypadku zastosowania tkanin transparentnych zakrywa widoczny mechanizm. Standardowa wysokość mankietu wynosi 7 cm. Złotów to miejsce naszej siedziby, ale działamy również w jego okolicach (Piła, Chojnice, Jastrowie, Szczecinek – to tylko przykłady miast, w których świadczymy swoje usługi).


Model szycia nr 1

Roleta z transparentnymi taśmami pionowymi. Odległość pierwszej i ostatniej taśmy, od boku rolety, wynosi 8 cm. Pozostałe taśmy rozmieszczone są symetrycznie w odległościach od 25 cm do 40 cm pomiędzy nimi. Model nr 1 nie posiada fiszbin.

Pakiet po złożeniu rolety rzymskiej zajmuje około 5% jej wysokości plus 5 cm.

Model szycia nr 2

Roleta z fiszbinami poziomymi o przekroju elipsy, umieszczonymi w taśmie transparentnej naszytej od tyłu rolety. Odległości pomiędzy fiszbinami podzielone są równo i wynoszą od 25 cm do 33 cm (są uzależnione od wysokości rolety). Model nr 2 jest zalecany dla wszystkich tkanin, a także cieszy się największą popularnością wśród odbiorców.

Pakiet po złożeniu rolety zajmuje około 8% wysokości plus 10 cm.

Model szycia nr 3

Roleta z fiszbinami okrągłymi o średnicy 4 mm, umieszczonymi w zaszewkach od jej tyłu. Odległości pomiędzy fiszbinami zostały podzielone równo i wynoszą od 25 cm do 33 cm. Są one uzależnione od wysokości rolety. Model nr 3 jest zalecany dla wszystkich tkanin, jednak nie należy stosować go przy tych ze wzorem typu kwiaty itp., gdyż zaszewki zabierają kawałek tkaniny i stracimy wtedy wzór.

Pakiet po złożeniu rolety zajmuje około 7% jej wysokości plus 7 cm.

Model szycia nr 4

Roleta z fiszbinami okrągłymi o średnicy 4 mm, umieszczonymi w zaszewkach z przodu rolety. Odległości pomiędzy fiszbinami podzielono równo i wynoszą od 25 cm do 33 cm – są one uzależnione od wysokości rolety. Model nr 4 zalecany jest dla wszystkich tkanin, jednak nie należy stosować go przy tych ze wzorem, bowiem zaszewki zabierają kawałek tkaniny, przez co stracimy wzór.

Pakiet po złożeniu rolety zajmuje około 7% jej wysokości plus 7 cm.