+48 508 071 079         77-400 Złotów, Dzierzążenko, ul. Wiatrakowa 84

rolety materiałowe zawieszone w oknach

W naszej ofercie wewnętrznych rolet okiennych ważne miejsce zajmują rolety wewnętrzne materiałowe. Są one atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych firan czy zasłon – mogą stanowić wspaniałą dekorację każdego okna. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na wizytę przedstawiciela, który pomoże w doborze idealnego systemu, koloru, a także zapozna Państwa z użytkowaniem systemu na co dzień. Rolety materiałowe możemy zamontować już dziś w Jastrowie, Szczecinku, Chojnicach, a także innych miejscowościach.

Wybór, pomiar i montaż rolet materiałowych w Złotowie, Pile, Wyrzysku, Wałczu oraz pobliskich miejscowościach

Pliseo Złotów posiada w sprzedaży bogaty wybór rolet materiałowych w różnych kolorach oraz wzorach. Mogą Państwo zdecydować się na modele z materiałów gładkich, deseniowych, transparentnych bądź podgumowanych.

W naszej ofercie znajdują się rolety wolnowiszące, modele w kasetach z prowadnicami czy też specjalne rolety do okien dachowych. Ponadto proponujemy rolety wielkogabarytowe, które mogą być sterowane elektrycznie.

Dostępne produkty, w tym rolety materiałowe, można obejrzeć w siedzibie mieszczącej się w Dzierzążenku, nieopodal Złotowa. Zasięg działania naszej firmy obejmuje także inne miejscowości, takie jak: Piła, Wyrzysk, Wałcz, Jastrowie, Szczecinek czy Chojnice.

Gwarancja zadowolenia – materiałowe rolety wewnętrzne: Złotów, Piła i okolice

Wybór odpowiednich rolet wewnętrznych może być na pierwszy rzut oka skomplikowany. Jednak od tego jesteśmy my – pomożemy Państwu w dopasowaniu właściwego modelu, który będzie zarówno wysoce funkcjonalny, jak i estetyczny. Mamy świadomość, że nie zawsze każde okno jest standardowe, dlatego czasami konieczne okazują się rolety wewnętrzne stworzone na wymiar. Zajmiemy się ich produkcją od A do Z! Dobierzemy do nich mechanizm, obudowę bądź zdecydujemy, czy nie lepsze będą rolety wolnowiszące. Z nami mają Państwo pewność co do najlepszego dopasowania i gwarancji wysokiej jakości. Złotów, czyli lokalizacja naszej siedziby, a także Piła i inne miejscowości – dołączcie Państwo do grona zadowolonych klientów z tych regionów!

ROLETY BEZ OBUDOWY


Rolety materiałowe mini

Roleta wewnętrzna mini montowana jest na skrzydle okiennym za pomocą wkrętów, taśmy dwustronnej lub haczyków bezinwazyjnych. Jej lekka konstrukcja sprawia, że doskonale prezentuje się na każdym oknie.

Trwała, estetyczna zasłona okienna dostępna jest w przystępnej cenie. Możliwe jest zamontowanie opcjonalnego prowadzenia żyłkowego.

Roleta materiałowa wolnowisząca

Roleta wolnowisząca to klasyczne rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się jako osłona przeciwsłoneczna dla większej powierzchni. Można zamocować ją do ściany lub sufitu. Istnieje wiele modeli tego typu rolet wewnętrznych – osoby ceniące sobie ciekawe rozwiązania mogą zdecydować się na wybór rolety materiałowej z ozdobną falbaną.

ROLETY W OBUDOWIE


Roleta w kasecie best 1

Roleta w niewielkiej, owalnej kasecie z płaskimi prowadnicami. Zgrabna kaseta chroni materiał przed zabrudzeniami oraz nadaje całej konstrukcji estetyczny wygląd. Roletę montuje się za pomocą wkrętów lub dwustronnej taśmy samoprzylepnej. Posiada mechanizm samohamujący oraz obciążnik łańcuszka. Możliwy jest wybór koloru kaset, co umożliwia dopasowanie osłony do okna oraz wystroju wnętrza.

Roleta w kasecie best 2

Roleta w owalnej kasecie z prowadnicami przestrzennymi. Idealnie sprawdza się przy oknach ze szprosami oraz balkonowych. System bezinwazyjny – przyklejany za pomocą mocnej taśmy piankowej. Kaseta występuje w wielu kolorach, w tym drewnopodobnych. Estetyczny wygląd, funkcjonalność oraz ogromny wybór tkanin sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie osłonowe okna w atrakcyjnej cenie.

Roleta w kasecie B 9

Roleta do użytku wewnętrznego. Wyposażona została w owalne kasety i system łańcuszkowy. Montowana jest w sposób bezinwazyjny – na klej, dzięki temu sprawdza się przy różnych rodzajach okien, np. balkonowych lub ze szprosami. Prezentuje się bardzo atrakcyjnie, a duży wybór kolorów i rodzajów tkanin pozwala dopasować odpowiedni egzemplarz do każdego wnętrza.

Roleta obsługiwana od dołu

Roleta z mechanizmem sprężynowym, bocznymi prowadnicami oraz aluminiową kasetą. Może być montowana w tradycyjny sposób bądź od dołu – w formie zazdrostki. Mechanizm sprężynowy pozwala na sprawne zwijanie rolety. Zastosowany system hamulców umożliwia zatrzymanie rolety w dowolnej pozycji. Montaż tej osłony jest prosty i nieinwazyjny dla okna oraz jego ram.

Roleta do okna dachowego

Roleta przeznaczona do okien dachowych. Wyposażona została w kasetę oraz prowadnice wykonane z aluminium. Występuje w różnych kolorach, także drewnopochodnych. Ta osłona jest nieocenionym wykończeniem każdego okna dachowego. Skutecznie chroni przed nadmiernym nasłonecznieniem. Wykonanie rolety pozwala na jej montaż na każdym modelu okna. Funkcjonalność rolety przejawia się w możliwości jej zatrzymania w dowolnym miejscu na wysokości okna.

Roleta w kasecie montowana do ściany

Praktyczne rozwiązanie przy konieczności zasłonięcia dużych powierzchni. System mocowany jest do ściany lub sufitu, dzięki czemu przesłania światło całego otworu okiennego lub drzwiowego. Możliwe są dwie opcje napędzania mechanizmu: klasyczny łańcuszek lub napęd elektryczny. Roleta napędzana elektrycznie ułatwia przesłanianie okien, szczególnie tych umieszczonych wysoko lub w miejscach trudnodostępnych. Umożliwia także tworzenie ekranów.

Wszystkich zainteresowanych kupnem oraz montażem rolet wewnętrznych materiałowych zapraszamy do Dzierzążenka, obok Złotowa. Nasza oferta skierowana jest także do mieszkańców wielu innych miejscowości, takich jak Piła czy Szczecinek.