+48 508 071 079         77-400 Złotów, Dzierzążenko, ul. Wiatrakowa 84

Wśród żaluzji będących w sprzedaży przez Pliseo Złotów są również żaluzje aluminiowe. To bardzo trwały produkt, który może Państwu świetnie służyć nawet przez kilkanaście lat. Z pomocą żaluzji aluminiowych łatwo regulować poziom naturalnego oświetlenia w pomieszczeniach oraz zapewnić dyskrecję i ochronę przed niechcianymi spojrzeniami z zewnątrz budynku.

Żaluzje aluminiowe są bardzo chętnie wybierane również przez naszych Klientów. Skutecznie chronią przed dokuczliwym słońcem i nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. Są bardzo wygodne w użytkowaniu i zapewniają pożądany poziom oświetlenia wnętrza.

Rozwój tego systemu uczynił go bardzo atrakcyjnym produktem, poprzez wprowadzenie różnych jej form:


Żaluzje aluminiowe standard

Wykonane są z aluminiowej rynny (serca żaluzji) oraz poziomych lameli zasłaniających promienie słoneczne. Sterowanie żaluzją odbywa się za pomocą plastikowego pokrętła oraz sznurka do jej podciągania.
Żaluzje  przystosowane są do montażu do skrzydła okiennego, w świetle szyby, do sufitu lub do ściany.
Żaluzja dostępna jest w dwóch rozmiarach lameli:16mm oraz 25 mm.
Lamela dostępne są w kolorach klasycznych, drewnopodobnych oraz perforowanych.

Żaluzje Venus jest systemem

Żaluzji w zupełnie innej, odmiennej od klasycznej, formie. Żaluzja Venus, dostępna w dwóch rozmiarach lameli 16mm i 25mm, montowana jest w przestrzeń między listwami przyszybowymi, wyposażona jest w ozdobną, płaską kasetę, która idealnie komponuje się ze skrzydłem okna. Dodatkową jej zaletą jest to, że obsługiwana jest za pomocą tylko jednego łańcuszka koralikowego.

Żaluzje aluminiowe 50mm

Szczególnie dobrze komponują się w pomieszczeniach, które zarówno wymagają przesłonięcia, ale także dopływu światła. Żaluzje przeznaczone do montażu na wnękę okienną. Sterowanie żaluzją odbywa się za pomocą sznurków.
System charakteryzuje się niewielkim ciężarem dzięki czemu można wykonywać żaluzję o znacznych gabarytach.
Doskonała oferta dla poszukujących nietypowych rozwiązań w zakresie przesłony okiennej.

× W czym mogę pomóc?